Ugrás a tartalomra

2021. október. 04.
Kedves Leendő Pályázó!
2021. szeptember. 29.
Hongkong, átfogó intézményi támogatással és egyben az APAC legnagyobb és a világ 2.
2021. szeptember. 06.
A Magyar Kórházszövetség email elérhetősége megváltozott, kérjük a jövőben az mksz@korhazszovetseg.hu címre küldjék leveleiket.
2021. augusztus. 31.
A kórházi ellátórendszer hatékony fejlesztése érdekében a tagkórházak vezetőinek bevonásával belső szakmai egyeztető fórum szervezéséről döntött a Magyar Kórházszövetség elnöksége.  A rendezvény célja a jelenleg tapintható nehézségek konstruktív átbeszélése, majd egy előremutató megoldási javaslat összeállítása. Témák:
2021. június. 30.
Ide kattintva megtekintheti a Magyar Kórházszövetség 2021. június 17-i Közgyűlése által elfogadott Állásfoglalását.
2021. május. 31.
FELHÍVÁS - Megjelent a 2022. évi HOPE Exchange program felhívása a szervezet honlapján.
2021. március. 22.
Országos Kórházi Főigazgatóság – covid önkéntes regisztráció
2020. augusztus. 03.
Az egészségügyben sokan nem mernek segítséget kérni. Az orvos vagy ápoló egy nehéz halál eset feldolgozása után vagy egy kórházi vezető egy konfliktusos vezetői helyzet előtt. A kórházi pszichológusok elsősorban a betegekkel és a hozzátartozókkal foglalkoznak. Néhány helyen a munkatársak is fordulhatnak hozzájuk, de egy kolléga előtt a megnyílás nehezebb lehet.